DEZA TECH SARL U‎ > ‎

DEZATECH SARL U CZ

    DEZA TECH SARLU IT            DEZA TECH SARL U BR     DEZA TECH SARL U RU     

DEZA TECH SARL U je výzkumná, inženýrská, poradenská a stavební společnost působící v oblastech: elektrotechnika, elektromechanika, IT, telekomunikace, životní prostředí a zemědělství.

DEZA TECH SARL U má inženýry a partnery ve stavebnictví, kteří se starají o projektování, stavbu, provoz a sanaci stavebních prací a infrastruktury, které spravují, aby vyhověli potřebám společnosti při zajištění veřejné bezpečnosti a ochrany životního prostředí. Naše úspěchy jsou zaměřeny na pět hlavních oblastí intervence: infrastruktura, geotechnika, hydraulika, doprava a životní prostředí.

Jak název napovídá, DEZA TECH SARL U je společnost s ručením omezeným založená v roce 2013. Provádí obchodní činnosti v průmyslovém, poradenském, nákupně-prodejním a servisním sektoru. Jedná se o novou společnost, která převzala činnost podniku DEZA TECH.

Hlavní aktivity DEZA TECH SARL U spočívají ve studiích a úspěších v následujících oborech: školení, elektrotechnika, fotovoltaika, počítačové inženýrství, architektura a stavebnictví, audit a technická pomoc, dodávky kabelů skupiny Lapp Group a zemědělství. . Další obzvláště důležitou činností je financování projektů.

V případě jakýchkoli dotazů týkajících se DEZA TECH SARL U nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu: serviceclient@dezatech.com